Artdeco ‘Most Wanted’ kontūravimo paletė

Aš dar praėjusią vasarą Vokietijos Douglas žiūrinėjau šitą paletę, tačiau taip ir nenusipirkau. Kai praėjusią savaitę, fotosesijos metu, sudaužiau savo seną priemonę, kuria pakontūruodavau veidą, užėjau į Lietuvos Douglas ir galvojau, ką naujo čia man nusipirkus?

Vėl į akis krito ta pati Artdeco paletė. Kaina, sakyčiau, labai prieinama (dabar, akcijos metu, kainuoja apie 19eur), o produktų gauname nemažai. Galvoju, gal tarp mano skaitytojų yra ir daugiau merginų, kurios svarsto ją įsigyti. Tikiuosi, kad galėsiu padėti jums apsispręsti.

Ši paletė tokia, sakyčiau, nei gera, nei bloga. 😆

Galima rinktis iš dviejų variantų – šiltų tonų spalvų, arba šaltų. Aš nusipirkau šaltų. Apatinės trys kontūravimo pudros man tiesiog tobulų atspalvių. Veidas nesigauna ryžas, ko visada labai bijau. 😆 Tai PLIUSAS. Priklausomai nuo makiažo tipo, arba, pavyzdžiui, įdegio, galima rinktis šviesesnį, arba tamsesnį atspalvį.

Dar man labai patiko skaistalai. Atspalvis natūralus. Puikiai tinka kasdienai skruostukams paryškinti.

Highligter’iai (švytinčios pudros) jau kita kalba…. Ta tamsesnė, pavadinta Highlight, man asmeniškai, labiau tiktų skystai pudrai užfiksuoti. Tokie kūno spalvos matiniai miltukai. Na, gal šiek tiek ir pašviesina, iškelia reikiamas vietas. Bet ir tai… tiktų nebent tamsesnei, įdegusiai odai.

O štai Strobing, tas baltas stačiakampis, pudra… Hmm, na, lyg ir turi spindinčių dalelių. Kažkiek. Bet realiai, tai nelabai matos. Vėl… Atrodo, kaip balti miltukai ant veido. Nieko daugiau.

Apibendrinant, man keturi produktai (iš šešių) patiko. Veiduką su kuo kontūruot turiu. Puikiai sklaidosi, pigmentacija irgi gera. Minusas – labai byra. Reiktų užsidėt kokį seilinuką darantis makiažą. 😆

Iš esmės, tikėjausi šiek tiek geresnės kokybės, bet nelikau nusivylusi. Bendrausiu su šia palete, kol pasibaigs. Nesigailiu išleistų pinigų.

Įdedu nuorodą čia, jeigu ką.

Leave a Reply