CREME DE LA CREME užsakymas

Prasidėjus karantinui, Creme de la Creme pradėjo siūlyti ir konsultacijas telefonu bei pristatymą į namus. Na, jei tiksliai nežinai ko nori, o prieš akis nematai prekių, išsirinkti keblu, net jei tave ir pakonsultuoja. Mačiau, kad žmonės pradėjo burbuliuoti, jog TOKIA parduotuvė, o nesugeba atsidaryti e-shop’o. 😄Aš beveik įsitikinus, kad tai didele dalimi juos ir pastūmėjo kuo greičiau susikurti elektroninę parduotuvę. Praėjo gal kelios savaitės ir PRAŠOM.

Aš, iš savo pirkėjos pusės, noriu pasidžiaugti, kad parduotuvė nuolat atnaujinama ir prižiūrima. Suprantama informacija, dažnai atsinaujinantys e-boutique pasiūlymai (patikrinkit, būna tikrai neblogų). Svarbiausia dalis – viskas techniškai tvarkinga. Lietuvoje nemažai elektroninių parduotuvių, kuriose, dėl įvairiausių neapgalvotų dalykų, apsipirkti nėra patogu.

Užsakymas buvo įvykdytas greitai ir sklandžiai. Jei pirksite dovaną kažkam kitam, nesibaiminkite, viskas supakuota gražiai, kaip ir priklauso. 🙂 Prekė supakuota, iškvepinta, pridėti keli mėginėliai. Niekas ne kitaip, nei perkant fizinėje parduotuvėje.

Pamaniau, kad kažkam bus tikrai smalsu. Aš pati savo draugės klausiau (kai pasakė, kad padarė Creme de la Creme užsakymą), ar viskas atėjo normaliai supakuota ir nebuvo nesusipratimų. 😄Jei galvojat, kad tokie įrašai nesąmonė, tai palikit komentarą. 😆

Pirkau gimtradienio dovanėlę savo krikštamotei, todėl kosmetikos pakomentuoti negaliu. O kad jau pasakoju apie užsakymą, tai būtų nei šis, nei tas, neparodyti, kas viduje. 😀By TERRY rankų kremas ir tos pačios firmos lūpų balzamas su hialuronu. Dar nusivešiu šampano, gėlių. Tikiuosi, kad tetą pradžiuginsiu.

Paskutiniu metu, visokius mergaitiškus dalykus pafilmuoju. Gale mėnesio bloge pasidalinsiu savo sumontuotu vlogu. Bus smagiau ir pasimatyti, ne tik skaityti įrašus.

GRAŽAUS SAVAITGALIO!

Leave a Reply