Dia Gri užsakymas

Kai prireikia kokių nors marškinukų, ar švarkelio, ar dar ko nors 😀, aš esu pripratusi tiesiog užsukti į ZARA ir šį tą prigriebti. Vėliau, gatvėje susitinku labai daug antrininkių. Arba dar geriau – įeinu į parduotuvę ir nejaukiai jaučiuos, nes suprantu, kad aš nuo galvos iki kojų apsirengusi būtent drabužiais iš šios parduotuvės. Kaip kokia super gerbėja, o gal vagilė, apsirengus viską nuo pakabos, bandanti pabėgti nesusimokėjus. 😂

Reikalas tas, kad aš nesu didelė mėgėja vaikščioti po parduotuves, todėl tiesiog renkuosi paprasčiausią variantą apsipirkti. Ir vis tik, kažkur galvoje kirba mintis, jog galėčiau atrodyti šiek tiek originaliau, kad žmonės, užmetę akį, negalėtų iš karto pasakyti iš kokios parduotuvės iškeliavau ir kiek sumokėjau už drabužius. 🙂

Dabar atsirado tiek naujų pavienių drabužių parduotuvėlių, tiek jų įsikūrė tiesiog Instagram, ar Facebook, kad drabužių ir aksesuarų pasirinkimas tikrai nėra mažas.

“Dia Gri” seku senokai, nes pamačiau, jog ten darbuojasi ir mano, jau nuo labai labai seniai, sekamos merginos. Dvi gražios sesės 🙂 Jaučiuosi taip, lyg jas pažinočiau, nors pabendraujam tik internetu. 🤷‍♀️😄 Paskutiniu metu, jos gana aktyviai pildo parduotuvės Instagram paskyrą, tai ir drabužius pradėjau dažniau pastebėti. Nusprendžiau šį tą užsisakyti.

Mano pirmieji pirkiniai (ir manau, kad ne paskutiniai) – medvilniniai marškiniai pūstomis rankovėmis, ir juoda klasikinė liemenė.

Marškiniai, aišku, ir sužavėjo mane savo rankovėmis, o liemenė labai patiko savo nestandartiniu kirpimu, su tokiais diiideliais atvirais šonais, ar kaip čia paaiškinti. Pasirodė gana originalu. Sakyčiau, visai universalūs ir prie daug ko pritaikomi drabužiai. Ką galvojate jūs??
Galiu patvirtinti, kad viskas, mano akimis žiūrint, atrodo kokybiškai pasiūta.

O jau kiek meilės įdėta į pakuotę, viską net pamiršau nufotografuoti, sorry, skubėjau tikrinti kas dėžutės viduje. Merginos tikrai žino kaip reikia klientams įsiteikti 🙂 Šilkinis popierius, kaspinukai, viskas skaniai prikvepinta. Drabužiai išlyginti ir gražiai sulankstyti. Bijau pameluoti, bet už viską sumokėjau… gal apie 80eur. 🤔

Kiek žinau, galima apsilankyti jų fizinėje parduotuvėje, Panevėžyje, o jei perkate internetu, tada lygtais siunčia per paštomatus. Aš visai netikėtai susitariau ir man, Kaune, užvežė į namus, dar tą patį vakarą. Prieš miegą. Tai iš viso juokavau, kad VIP servisas.

Tokia ta mano patirtis! Norėjau pasidalinti ir pareklamuoti (visiškai savavališkai ir neprašytai). Tikiuosi, kad buvo įdomu.

IKI GREITO 🌸

Leave a Reply