Eleonorai Olifant viskas gerai

Įprastai, visas perskaitytas knygas sudedu į vieną blogo įrašą, tačiau pastebėjau, kad Eleonorai Olifant ruošiausi paskirti atskirą vietą tinklaraštyje. Kalbu būtuoju laiku, nes pati buvau tai visai pamiršusi. Tik dabar, prisijungusi po nemažo laiko tarpo, atradau šį juodraštį su senomis nuotraukomis. Na ir tiek to! Kodėl neaprašius šios gerai įsiminusios istorijos?

Man atrodo, kad knygos skaitytojų tarpe vyravo dvi grupės. Tų, kuriems Eleonora labai nepatiko, net erzino. Ir tų, kurie Eleonorą įsimylėjo. Aš labiau linkstu prie pastarųjų.

Eleonora, pasakojimo pradžioje, yra antisociali alkoholikė. Apart alkoholizmo fakto, jos nuotykiai (kitaip nepavadinsi) bandant prisitaikyti prie visuomenės ir sužavėti vyriškį – VAU 😄 Tikrai ne vienoje vietoje aš kvatojausi balsu. Tokių knygų taip maža!

Manau, kad daugelis pasijuoktų skaitant kaip ji keliavo darytis bikini zonos depiliacijos, arba ieškojo Bobbi Brown, jog jai atliktų makiažą.

Veikėjos įžvalgos, jos vaikiškas naivumas, tiesmukiškumas/atvirumas, sutrikimas… Mane visa tai tiesiog papirko. Aš kažkodėl jai pasijaučiau labai empatiška. 🙂

Nebuvo ši knyga tobula (kaip ir niekas šiam pasauly:)). Jos atomazga man pasirodė netikroviška ir labai išskubėta. VISKAS. Daugiau neturiu ką pridurti. Vistiek romanas man paliko puikų įspūdį. Buvo tooooks geras savaitgalio skaitinys prie kavutės ir bandelės… 😏😏😏

Rekomenduoju paskaityti ne tik tam, kad pasijuoktumėte iš veikėjos nuotykių. Knygoje rasite pavyzdį, kiek daug visuomenėje galite pakeisti būdami kantrūs ir tolerantiški kitokiems žmonėms, parodydami jiems savo geranoriškumą. Kokia svarbi psichologinių problemų turinčių žmonių integracija, ir kokia didelė nuoširdžios draugystės galia!

2 Comments

  1. Agne

    Man knyga labai patiko! Nors vietom buvo sunku įsivaizduoti,kad suaugęs žmogus gali būti toks infantilus, tačiau bendra knygos nuotaika labai tiko ir patiko, neapkrovė galvos,o kartais juk ir norisi ne kažko intelektualaus, o neįpareigojančio. Skaitėsi lengvai ir linksmai. :)))

Leave a Reply