Geriausias manikiūras

Prancūzišku ombre manikiūru žavėjausi jau seniai seniai. Nemėgstu ryškių ilgų nagų. Visada noriu ko nors paprasto, elegantiško, nekrentančio į akis, tvarkingai atrodančio, kad tiktų prie bet kokios aprangos ir visomis progomis… 👑

Kažkada, kai lankiausi nagų studijoje/salone ‘Unlimited’, manikiūristės klausiau ar negali nulakuoti nagų būtent ombre, bet sakė, kad reikia kažkokio specialaus aparačiuko, o jo salonas neturi. Tai kažkaip ir pamiršau tą idėją, džiaugiaus paprastu manikiūru.

Beeet pradėjau lankytis pas manikiūristę prie savo namų, kuri erdvę nuomojasi mažoje kirpyklėlėje. Ir ką jūs galvojat? Kiekvieną kartą išeinu su tobulu ombre. Ir ką jūs dar galvojat? Neturi ji jokio stebuklingo aparačiuko, naudojasi paprasta mažyte kempinėle, be jokių problemų!

Žinot, aš gal ir labai nuobodi, bet dabar jau neįsivaizduoju savęs su jokiu kitu manikiūru. Jei turi ir taip geriausią, tai kam ką nors keisti? 😆 Jei kada smegenėlės susisuks kažkaip kitaip lakuotis nagus, tai būtinai pranešiu ir parodysiu.

O toji mano manikiūristė yra Edita Venckutė, galit susirasti ją Facebook’e. Man atrodo, ten tik jos asmeninė anketa. Dirba Kaune, netoli pc Molas. 

Leave a Reply