Grąžink mane

Ech, buvo prastas skaitymo mėnesis. Su knyga Glitter taip strigau, kad bendrai per mėnesį būsiu perskaičiusi tik 2-3 knygas. Kaip ir nėra tikslo laukti ir atskirai rašyti kažkokio straipsnio apie gegužės skaitinius. Greičiau ir paprasčiau bus papasakoti apie kiekvieną knygą atskirai. Gal jau daugiau nieko ir nebespėsiu pabaigti… 🙂

B.A. Paris tikrai garsi rašytoja, ypač visiems patiko jos romanas “Anapus uždarų durų”, kurį taip pat skaičiau, tačiau mano nuomonė yra nepopuliari, nes “Grąžink mane” vis tik man patiko labiau. Tiesiog pabaigoje daugiau intrigos.

Vyras gyvena su savo buvusios merginos, kuri dingo prieš daugelį metų (ir jau paskelbta mirusia), seserimi. Kai laikraščiai paskelbia apie jų sužadėtuves, pradeda dėtis keisti dalykai – kažkas siunčia užuominas, jog dingusi mergina sugrįžo, o būtent būsimos vestuvės ją ir paskatino tai padaryti. Klausimas – ką slepia jos buvęs vaikinas, ką jis nutylėjo apie tą naktį, kai jo mergina pradingo?

Tai va 😄, ganėtinai anksti knygoje išsiaiškiname ką tas jos vaikinas nutylėjo. 😄 Staiga viskas apsiverčia ir imi galvoti, kad ta pradingusi sesuo yra beprotė, nesupranti ko ji siekia, mąstai kaip viskas galėtų išsispręsti. Realiai, tai visi veikėjai kažkokie įtartini ir jų elgesys atrodo neadekvatus.

Skyriai labai trumpi ir verčiant tiesiog tirpo kaip cukrus arbatoj. 🙂 Kalba paprasta, suprantama. Toks greitas intriguojantis skaitaliukas man buvo ši knyga. Kam patinka mįslės ir psichologiniai trileriai, tai šis būtų greitas vakaro saldainiukas.

Tik viršelis man toks meh, jums ne? 😀

Leave a Reply