Kas kam turi būti dėkingas?

Paskutiniu metu, keliose vietose išgirdau socialinės medijos merginas/kūrėjas kalbant, neva žmonės turėtų būti joms dėkingos, kad kuria vienokį ar kitokį turinį, nemokamai gaišta savo laiką vardan kažkokio altruistiško tikslo skaitytojas/žiūroves apšviesti įvairiais klausimais. O jos, begėdės, dar drįsta kuo nors skųstis (pavyzdžiui – reklama). Tiesą sakant, nustebau, nes mano asmeninė patirtis visai kitokia… Jaučiu, kad kai kurių blogerių/vlogerių apmaudas išliejamas ne į tą pusę.

Su savo turimais, ar turėtais, tinklaraščiais aš gyvenu jau senokai. Pradėjau rašyti, nes pati to norėjau. Manęs niekas neįdarbino ir nepasakė ‘nuo šiol dirbsi daug ir už dyką’. Man be galo malonu, kad per kelerius metus surinkau nedidelę grupelę ištikimų skaitytojų, kurias jau ir pati po truputį imu pažinti. AŠ sakau ačiū tiems žmonėms, kurie mane palaiko, skaito, ką parašau, su manimi pabendrauja, įvertina mano pastangas – kartais ir pakritikuodami. ☺️ Jie manęs niekada nevertė rašyti blogo, aš tokį užsiėmimą pasirinkau pati.

AŠ esu dėkinga žmonėms, kurie seka mano tinklaraščius. Taip pat dėkoju firmoms, kurios gerbia ir vertina tai, ką darau, todėl kartais mane palepina dovanėlėmis, tikėdamiesi, kad tai, kas man patiks, pasieks ir skaitytojų akis. Norėčiau visiems Jums įteikti po medvilnės pumpurėlį, va!  😆

Visi neprofesionalūs neišmanėliai (žinot, kad laikas brangiausias turtas ir tiesiogine prasme?), kurie nesupranta tinklaraštininkų (o aiškiai ir savo darbo), bei tikisi/nori/kartais vos ne reikalauja REKLAMOS už dyką – keiskit požiūrį, arba eikit velniop,  nesvarbu… 😆

O tie asmenys, kurie dabar skaitot šį įrašą, žinokit, kad jūs man už nieką neturit jaustis skolingi. Ir koldūnų aš nepradėsiu reklamuoti vien todėl, kad man labiau patinkančios produkcijos už pinigus pareklamuoti nepasiūlo, ir ‘oi, kokia aš dėl to neįvertinta vargšiukė’.

Ir aš lygiai taip pat nesijaučiu kalta dėl to, kad mane pas ką nors užkniso netikusios reklamos. Gal tikrai kartais neįtikinamai reklamuojat, kad geresnės firmos to daryti už honorarą apskritai nepasiūlo? Jūs man turbūt rekomenduotumėt tiesiog nesiskųsti ir tokių reklamuotojų nebesekti? O jei pradėjau žmogumi žavėtis, nes jis pasakojo apie MILTUS, ir toliau teigia, jog kalba apie MILTUS, bet išties, tai apžvelginėja TILTUS, kodėl negaliu garsiai dėl to paliūdėti?  

 

6 Comments

  1. Valda

    O aš tau pasakysiu ačiū ! Seku tave visur kur galiu jau virš gerų 2 metų ir dievaži, dar neradau tokios blogerės, kurią galėčiau lygint su tavim. Skaitant tavo įrašus ar žiūrint nuotraukas, nu toks jaukumo jausmas apima, kad iškart nuotaika pakyla, kad ir kokia sunki diena būtų 😀 Tai vat, ačiū, nuoširdžiai ! ♥

  2. Aušra Banevičiūtė

    Wow, per tiek laiko, kiek Tave seku, turbūt dar nebuvau skaičiusi tokios tvirtos, kategoriškos ir netgi piktokos nuomonės. Dėl to atrodai daug labiau įvairiapusiškesnė, ir tuo tik dar labiau mane sužavėjai kaip asmenybė. Super !

Leave a Reply