Kašto vyno ir čirvinių blynų su varške receptai

Nežinau ar mano mėgiamą gėrimą galima pavadinti karštu vynu, bet kažkoks procentas vyno čia tikrai įeina. 😄 Aš nemėgstu, kai karštas gėrimas būna per stiprus ir per saldus. Taip pat nepatinka, kai vyno apskritai nesijaučia, nes tada… na, kam iš viso gadinti alkoholį? 😄 Per kelis kartus bandymų, radau sau tikrai skanų variantą, dalinuosi.

Į puodą supilu litrą ST. LORENZ GLÜHWEIN’o, 350ml obuolių ir spanguolių sulčių mišinio, nulupu žievelę nuo pusės apelsino, suberiu karšto vyno prieskonių mišinį.

Viską užkaitinu IKI virimo. Supilu į kavinuką, tirščius nuspaudžiu į dugną. Išpilstau į puodelius. 😄

Jei nesugalvojat ką patiekti prie karšto vyno gėrimo, siūlau išsikepti čirvinių blynų. Bus kažkas panašaus į tai, ką gautumėte Kalėdų mugėje.

Aš turiu nusirašiusi čirvinių blynų su varške receptą (pasižymėjus, kad iš tinklaraščio “Širšių lizdas”). Nuostabūs blynai. Ypač, kol karšti. Tada būna stori, traškūs, puikiai apskrudę, vidus minkštutėlis.

Reikia: 180g pusriebės varškės, 3 kiaušinių, 5v.š. cukraus, 100ml kefyro, 40g ištirpinto pravėsusio sviesto, 200g miltų (naudojau su kildinimo priedais), vanilinio cukraus, žiupsnelio druskos.

Viską sudedam į vieną didelį dubenį ir suplakam (tik neperplakit, geriau iškils, svarbu masė būtų vientisa). Uždengiam dubenį rankšluostėliu ir paliekam bent 10-15 minučių pastovėti. Tada kepam ir ragaujam.

Pats puikiausias blynų įdaras/pagardas man yra purškiama plakta grietinėlė su savo šiek tiek sintetiniu skoniu 😆 ir “Gerovės” vyšnių įdaras pyragams. Prie čirvinių blynų kažkas tobulo.

Tikiuosi, pabuvau kažkiek  naudinga. 😆 Skanaus!

Leave a Reply