LF gegužės grožio dėžutė

Pirmą kartą lookfantastic grožio dėžutę gavau pirmąją mėnesio savaitę. Įprastai, tai ji pas mane keliauja bent kelias savaites ir aš ją gaunu, kaip man atrodo, pati paskutinė iš visų prenumeratorių. Manau, kad čia prisidėjo tai, jog dabar ji siunčiama per kurjerių tarnybą, o ne per paštą. Gal čia tik mano pašte lėtokai viskas sukasi… 🙂 Norėčiau, kad po visų viruso reikalų niekas nepasikeistų.

Prieš kelis mėnesius lookfantastic pranešė, jog su siuntinuku nebegausime Elle žurnalo, bet bus įdėta papildoma grožio priemonė. Aš apsidžiaugiau. 🙂

Nuotraukose matote kas atkeliavo gegužės mėnesio dėžutėje.

MagniTone London šluostė veidui valyti. Rašo, kad puikiai pašalina makiažą vien su vandeniu. Tikiu. Panašius produktus mėgstu naudoti, o ši šluostė bus puiki, kad ir veido kaukei nusivalyti. Labai nemėgstu veido kaukių nuprausti rankomis, visur prisitaškau… 😀

Eyeko London antakių tušas. Tamsiai rudos spalvos. Išbandžiau, visai patiko. Reikia nepadauginti ir naudoti lengva ranka, nes produkto iš pradžių pasikabina labai daug. Bet antakius vietoje išlaiko labai puikiai. Stipri visos dienos fiksacija.

Avant Skincare veido kremas-drėkiklis su hialurono rūgštimi. Ir net 50ml pakuotė. Vau, tikriausiai pats brangiausias įdėtas produktas. Labiau tinka dienai, nes veidą padaro matinį. Naktį aš mėgstu riebiau prisitepti. Asmeniškai man – laaaabai malonaus kvapo.

Avant Skincare purškiama drėkinanti veido dulksna. Kažkaip nepavyko rasti kaip atrodo pilna produkto pakuotė. 😀 Gal čia kokia naujiena, o gal aš neatidžiai pasižiūrėjau. Kai purkštelėjau ant veido – net išsigandau, tokia stipri srovė šovė. 😆 Šiaip, įtapšnojus viską į veidą, dulksna tikrai sudrėkino ir atgaivino odą. Bet čia ne mano tipo veido produktas, tiesiog. Tai pasidėjau prie lovos. Vakarais sunaudosiu dekoltė sričiai.

Korres veido kaukė su graikišku jogurtu, probiotikų super dozė, kaip rašo. Dar nemėginau, bet einu užsitepsiu prieš važiuojant į darbą. Man Korres produktai, kiek bandžiau, visai patiko. Apsidžiaugiau radus dėžutėje.

Ir vos nepamiršau, buvo dėžutėje pasislėpęs, Dr. Lipp lūpų balzamas su spalva. Kažkada gavau dovanų Dr. Lipp vazeliną nuo draugės, tik paprastą, be spalvos. Mano draugė sakė, kad jos mėgstamiausias. Tai tas vazelinas/balzamas, kaip iš šis – kurį radau LF dėžutėje, toks super tirštas ir riebus. Spalva tikrai nėra intensyvi. Neblogai sudrėkina lūpas ir gana ilgai išsilaiko. Man minusas tas, kad jis pilnai nenusivalgo ir prieš tepantis antrą kartą, prieš tai norisi lūpas gražiai nusišveisti, nes lyg ir palieka kažkokią ne itin malonią plėvelę.

Šiam kartui tiek! Gražaus savaitgalio 🌸

Leave a Reply