lietuvaitės, kurias prenumeruoju youtube

Youtube pasižiūriu įvairių lietuvaičių video, prenumeruoju ne visas. Šiandien peržvelgiau savo prenumeratų sąrašą ir pagalvojau, gal jums būtų smalsu sužinoti, kokios lietuvaitės, ir kodėl, tame sąraše slepiasi. Dalinuosi. 🙂

  1. Book Roast kuria anglų kalba. Knygos knygos ir dar kartą knygos. Gintarė labai linksma panelė, jos kanale randu nemažai sau naudingos informacijos ir įkvėpimo, visada su malonumu peržiūriu jos filmukus nuo pradžios iki galo. Nuolat randu ir iš ko pasijuokti. 😆
  2. Chanelette pirmoji lietuvaitė, apie kurią apskritai sužinojau ir pradėjau youtube sekti. Pamenu, prenumeravau porą užsieniečių makiažo guru, vardan dažymosi pamokėlių. Kai žurnale ‘Panelė’ perskaičiau apie Ievą, man jos dienos vlogai buvo kažkoks kosmosas! Tiek įsitraukiau, kad pradėjau sekti kiekvieną jos filmuką. Buvo kaip narkotikas. Nors kodėl BUVO… Ir dabar labai laukiu pranešimo apie jos naują vlogą. Visada pasidarau arbatos ir žiūriu. O jos šių metų Vlogmas seriją apskritai labai nekantrauju pamatyti. Taip jauku ir gera. Niekada nebūna tik fonas, labai malonūs akiai video.
  3. Dovilę ir Daivą norisi sudėti į vieną punktą. Dvi jaunos, gražios, protingos moterys – draugės. Ypač mėgstu Daivos drabužių haul’us, stebiuosi jos gražiais makiažais. O Cuba (Dovilė) man toks ramybės įsikūnijimas – visada malonu klausytis.
  4. Gabrielę Gzimailatę seku nuo pat jos kanalo įkūrimo. ☺️ Ji buvo viena iš pirmųjų merginų, kurias pradėjau sekti Instagram programėlėje, vos ją parsisiuntsi. Vėliau pastebėjau jos blogą, o kai pradėjo kurti video – tapau viena iš pirmųjų prenumeratorių. Ko ši mergina imsasi, viską daro kokybiškai, profesionaliai… bet niekada nepraranda paparstumo. Man atrodo labai šilta ir graži asmenybė.
  5. Bitinaitės vlogai man atrodo super mergaitiški. Toks gražus dailus moteriškas pasaulis.  Bijau sumeluot, bet, man regis, dar nepraleidau nė vieno jos video. Visus skaniai sužiūrėjau.
  6. Kaip į mano prenumeruojamų kanalų sąrašą pateko Vilda nuoširdžiai nepamenu. Gal radau tarp youtube rekomenduojamų pažiūrėti filmukų..? Faktas tas, kad šios panelės video man daug kartų labai pasitarnavo. Sužinojau daug naudingos informacijos apie įvarius kosmetikos produktus, o tą informaciją Vilda pateikia nepatingėdama, tiesiog super išsamiai.  Man patinka, jog mergina visada nuoširdi, daro, kas jai tikrai patinka, lieka ištikima pati sau ir nieko nevaidina. ☺️
  7. Mažiausia kodėl visiems reikėtų sekti Brigitą, tai dėl nepakartojamų vaizdų iš viso pasaulio. O ir pati mergina nepakartojamo grožio. Viskas tiesiog VAU, nenustoju žavėtis.
  8. SugarBonesTv mergina yra juokinga – gerąja to žodžio prasme. Pasitikinti savimi, drąsi, atvira, trykštanti energija. Dažniausiai nežiūriu jos teminių video, tačiau vlogus seku su malonumu. Nežinau… Kažkodėl vos apie ją pagalvoju (kad ir dabar) ir iškart kelia šypseną. Unikali.

Kaip jau minėjau, yra ir daugiau lietuvaičių, kurių video kartais papuola į mano akiratį. Čia išvardijau pagrindinius kanalus, kuriuos seku, šiuo metu stebiu dažniausiai. Pasidalinkite savo favortitais!

Leave a Reply