Likusių metų TBR

(Kas tas TBR)

Mano vardas Gabrielė ir aš mėgstu sudarinėti sąrašus. 😀

Žinau, kad jei neplanuočiau savo skaitinių, tai kai kurios knygos taip ir liktų nepaliestos, vis atsranda naujų romanų, kuriuos norisi griebti nieko nelaukus, o seniau įsigytos knygos kažkaip savaime nusėda į krūvelės dugną, net pamirštu kas privertė mane jas nusipirkti. Tokių nepabaigtų reikalų aš nemėgstu. Noriu 2018 metus sutikti švaria skaitytojos sąžine.

Šiuo metu, mano likusių metų TBR sudaro 6 knygos.  Kiek turėsiu laiko ir kaip seksis – matysim vėliau. Neatmetu galimybės, kad dar teks sąrašą pildyti. Gerai, kad turiu kuo. Jau užsipirkau naujų knygų ir atsidėjau krūvelę kitiems metams. 😇

  1. Šiuo metu mano skaitoma Kerstin Gier Ruby Red . Apie rimtas paslaptis, jų aiškinimąsi, ir keliones laiku.
  2. Amanda Hocking Frostfire. Apie merginą vardu Bryan, kuri svajoja tapti elitine karalystės, kurioje gyvena, sargybine. Deja, dėl jos kilmės (nes ji negrynakraujė), karalystė apskritai nenori Bryan priimti/pripažinti. Kaip supratau iš aprašymo – kažkokie magiški reikaliukai, meilė ir t.t. 😁

3.  Sally Green Pusiau paklydęs. Jau trečioji, paskutinė, serijos Pusiau blogas dalis. Apie jauną raganių Neitaną. Kovas tarp baltųjų ir juodųjų raganių, maišyto kraujo problemas (šiuo atveju galima sakyt – ta pati suknelė, tik kita panelė)… 😁

4. Anita G. Howard Roseblood. Knyga, kuri yra įkvėpta Operos Fantomo, autorės versija/perpasakojimas jaunimo auditorijai. Gavau ją OwlCrate dėžutėje. Privalėjau šią knygą įtraukti į šių metų skaitymo sąrašą – girdėjau apie ją tiek daug blogų atsiliepimų, kad kitu atveju, ko gero, būčiau ir neatsivertusi. Žiūrėsim.

5. Sarah J. Mass Įkalinta tamsoje. Antroji Užkerėtas dvaras dalis. Pirmoji dalis susiskaitė taip skaniai, kaip aš valgau saldainiukus prie kavos. Gražuolės ir pabaisos versija, drįstu sakyti – SUAUGUSIEMS. 😁 Kai nusipirkau, žinojau, kad tikrai atsiversiu dar šį rudenį.

 6. Erin Morgensten Naktinis cirkas. Apie šią knygą girdėjau daug nuostabių atsiliepimų, ketinau pirkti anglų kalba. Nežinojau, kad yra lietuviškas vertimas! Pamačiusi labai apsidžiaugiau ir nustebau, nes per kažkokį išpardavimą ji kainavo tik 4 eurus. Knyga apie magišką keliaujantį cirką, kuris atsiranda greitai ir netikėtai. Apie burtus ir meilę.

Pati peržvelgiau savo TBR ir – vau. Yra tendencija. 😁 Nežinau kaip čia gavos, kad į metų pabaigą susidėjo VISOS fantastinės knygos skirtos jaunimui. Aš tokias tikrai mėgstu, bet įprastai paskaitau ir vieną kitą rimtesnę knyga. 😁 Yra kaip yra.

Ką jūs ketinate perskaityti iki metų pabaigos?

Leave a Reply