Mėgstamiausi “vazelinai”

Kartas nuo karto aš vis užsikabinu už kokios nors Clarins lūpų priemonės. Ilgus metus naudojau jų lūpų blizgius tūtelėse. Žinot apie ką kalbu? Jei nežinot, tai štai – paspauskit ant nuorodos. Skaniai kvepia, malonūs ant lūpų, švelnios spalvos. Man jie turėjo tik vieną minusą – pavyzdžiui, daug plepant, kažkaip subėgdavo į lūpų kraštelius. 😄 Nu bet šiaip labai faini. Gal dar kada prie jų sugrįšiu, nes patikrintas geras variantas.

O paskutinių metų atradimas – lūpas puoselėjantys Clarins aliejai. O dieve!!! Geriausia lūpų priemonė ever. Atstoja ir blizgesį, ir vazeliną, net šiek tiek spalvos duoda (žiūrint kurį pasirinksit). Lūpas ne šiaip padaro gražias, kol esi pasidažius, bet ir rimtai jas puoselėja ir drėkina. Ilgai išsilaiko. Ir naudojasi skalsiai. Nesubėga į kraštelius. Neturiu jokių priekaištų. 10/10.

Naudoju prieš miegą, kad pamaitintų. Tiesą sakant, jau ir pamiršau ką reiškia sausos, ar atšerpetojusios lūpos. Taip pat tepuosi eidama sportuoti. O dienos metu, pasidažau pieštuku, o tada pasitepu šiuo aliejumi vietoj blizgio. Mano kasdienė mėgstamiausia priemonė. Ir, tikriausiai, vienintelė, kurią norėčiau turėti visų įmanomų spalvų.

Su tom spalvom toks įdomus dalykas – šie aliejai lengvai paryškina lūpų spalvą. Duoda tokį skirtingą toną, ar kaip čia paaiškinti.

Ai, ir kvepia pagal pavadinimą. Aš turiu mėtinį, tai kvepia mėtine kramtoma guma 😀 Kadangi yra melsvai žalsvas, tai ant lūpų praktiškai nesimato, beeet suteikia tokį šaltesnį atspalvį, kas, bent jau teoriškai, optiškai balina dantis. Kai nusipirkau, nejaučiau jokio šaldančio efekto, tačiau vėliau išsiaiškinau, kad aliejus vis tik yra PUTLINAMASIS ir turėtų lengvai kandžioti lūpas. Tada lyg ir pradėjau jausti efektą, bet labai labai švelnų. Nepalyginsi su kitais šaldančiais blizgiais. 😄

Na, o kitas mano Clarins aliejus – Red Berry 03, mano manymu, tai toks true red atspalvis. Pasakyčiau, kad kvepia avietėmis. (Nors yra ir atskiras aliejus dedikuotas avietėms, tai nežinau kaip tada tas kvepia 😁) Suteikia lengvą atspalvį lūpoms. Žinot pasakymą “my lips, but better”? Tai kažkas tokio. Esu labai juo patenkinta.

Vos nepamiršau nuorodos. Įdedu iš Kristianos, nes online parduotuvėje Kristiana turi geresnį pasirinkimą, nei, pavyzdžiui, Douglas. SPAUSKIT ČIA.

Dabar atsitiktinai peržiūrėjau kitas Clarins makiažo priemones ir jaučiuos užhipnotizuota 😄 Labai noriu pabandyt WATER LIP STAIN; beveik tokį patį aliejuką, kokį turiu, bet jo INTENSE versiją. Dar gi Clarins turi ir kažkokią SUFLĖ lūpoms 😳, kas skamba tobulai. Vau!
Ir labai užkliuvo už akių Clarins MILKY BOOST – pienelis emulsija su atspalviu veidui. Tai tikriausiai kažkas panašaus į BB kremą.

Jeigu ką nors, iš čia išvardintų, jau išbandėt, tai būkit geros – pasidalinkit įspūdžiais.

Aš manau, kad ateity iš manęs dar išgirsit apie Clarins kosmetiką. Kiek visko bandžiau, tai dar niekas nenuvylė. O čia tokį wish list ką tik pasidariau. 😀

Leave a Reply