My Fall Makeup (with KIKO cosmetics)

Mano makiažo rutina keičiasi sezoniškai. Na, tiksliau, maždaug kas 3-4 mėnesius, kasdien naudojama kosmetika man paprasčiausiai atsibosta. 😃 Senus produktus išstumia naujienos. Šį rudenį pasirinkau KIKO kosmetiką, mane tiesiog sužavėjo jų rudeninė kolekcija (nuotraukos jų elektroninėje parduotuvėje). Vieni dalykėliai atkeliavę patiko daugiau, kiti mažiau, tačiau nė vieno visiškai nenustumsiu į šalį. Mano ruduo kvepės Italija!

Žinokit, kad dar spėsit viską užsisakyti ir pačios, jei tik paskubėsit. Parduotuvė be problemų siunčia savo prekes į Lietuvą. Išsamesnė nuomonė, bei kaip viskas atrodo ant manęs – žemiau.

  1. Duo blush (02 More Beige) Ypatingai graži (bent jau man) spalva, prigesinta šalto tono rožinė! Puikiai pigmentuotas, lengvai pasiskirstantis produktas. Rekomenduoju 100%.
  2. Lip liner  (01 Innovative Nude) Nuoga rožinė. Labai minkštas, ryškiai brėžiantis, ilgai išliekantis ant lūpų, šiek tiek išryškina sausas vietas, todėl jas reikia gerai padrėkinti.
  3. Highlighter (01 Gold in Progress) Gana chunky blizgančios detalės. Nėra itin ryškus. Mėgstančios stipriai spindėti turės produktą pasluoksniuoti.
  4. Metallic eyeliner (01 Future is Gold) Ryškiai brėžia, gana greitai nudžiūna. Kad jau spalva (kaip rašo) auksinė, norėčiau, kad labiau žvilgėtų, spindėtų prieš šviesą, būtų kiek sodresnis. Tačiau nėra blogas produktas. Žinau, kad naudosiu iki pat Kalėdų. Ne kaip pagrindinį lainerį, tačiau kartu su juodu.
  5. Creamy matte foundation (Cool Rose 20) Gana skysta, todėl nelabai suprantu parinktos jai pakuotės, nėra itin patogu naudoti (nors likutį išgramdyti bus tikrai paprasta). Šepetėlis puikiai padaro savo darbą ją paskirstydamas! Vienas niuansas… Iš toliau žiūrint, mano veidas, padengtas šia pudra, atrodo tobulai lygus ir švytintis. Iš arti – tortas. Išryškina poras, greitai subėga į raukšleles. Reikia taisytis ir taisytis. Riebiaodėms nerekomenduoju. Aš šią pudrą pasiliksiu vakarui, prastesniam apšvietimui, kai reikės tik kelioms valandoms pabėgti iš namų. 😊 Bet gal patiktų sausiaodėms.. Maskuoja vidutiniškai, veidas nesijaučia apkrautas. Tipinės lietuvaitės – griebkit patį šviesiausią atspalvį. Maniškė pudra tamsoka.

P.S. Tą vainiką ant galvos šiaip pasilikau. 😃 Įprastai jį naudoju, kai darausi makiažą, plaukams nuo veido patraukti.

Leave a Reply