Nepataisomas Romantikas

Knygą ‘Nepataisomas romantikas’ aš gavau dovanų iš leidyklos Vaga. O šį įrašą ruošiu lietuvių kalba, nes tikiu, kad tada daugiau žmonių perskaitys ilgą tekstą. Na, aš, bent jau dabar, manau, kad jis bus gana ilgas… Žinot kodėl?

Todėl, kad įprastai aš neskaitau populiariosios psichologijos knygų. Mėgstu grožinę literatūrą, neįsivaizduoju ką rašyti apie saviugdos leidinius. Kad objektyviau apžvelgčiau Frank Tallis ‘Nepataisomą romantiką’, mintis stengsiuosi po trupučiuką rašytis būtent čia. Pabaigoj matysim, ar pasisėmiau kokių gerų idėjų, ar ne… 😀

O leidykla mane įkalbėjo šią knygą priimti tik dėl to, kad ji parašyta gana netradiciškai, ne sausais pamokymais ir citatomis, kurias daugeliui norisi persirašinėti į užrašines, ar dalintis Instagram istorijose, o labiau grožiniu stiliumi, neilgomis meilės istorijomis, su dialogais… Tik dabar perverčiau ir nematau, kad būtų pasakotojo vaidmuo. Na, žiūrėsim. Pažadėjo, kad bus lengvai skaitoma. 😊

Sako, čia nagrinėjamos ilgesio bei aistros priežastys ir pasekmės. Nepasakyčiau, kad mane ypatingai intriguoja, bet per anksti kalbėti, kai perskaičiau tik tai, kas ant viršelio.

Ateinančią savaitę kviečiu ieškoti šio įrašo atnaujinimo su mano mintimis pradėjus šią knygą skaityti. O kai nuomonė bus pilna, pasidalinsiu ja ir blogo Facebook puslapyje. Na… Tiems, kas šio įrašo dar bus nepastebėję. IKI GREITO!

Leave a Reply