packing for Crete

Sveiki, kaip leidžiat sekmadienį? 😚

Aš užsivertus maloniais reikaliukais. Vakar, oro uoste pastikome vyro mamą, taigi namuose turime viešnią. Dabar sėdim sau ramiai svetainėj ir gurkšnojam kavą, po valandėlės į svečius atvažiuoja ir vyro puseserė su savo kelių mėnesių sūneliu. Tortukas paruoštas, lėksiu daryt sumuštinių. Šeimyninis savaitgalis. Ir… visa ateinanti savaitė laukia panaši.

Rytoj su šeima išskrendame pailsėti į Kretą. Pradėjau pakuotis daiktus, pamačiau kiek daug drabužių reikia išlygint ir nusprendžiau viską atidėti vakarui 😆 Knygas ir naują Harper’s Bazaar numerį susidėjau į krūvelę greta lagamino, vadinas – svarbiausia yra.

Liko išplauti makiažo šepetėlius, susidėt kosmetiką, rūbus, batus, elektroninius prietaisus. Išmaudyt šunį (kad būtų švari mūsų mergytė, kai paliksim pasaugoti draugams). Susitvarkyti namus, kad būtų malonu sugrįžti. Kaip ir viskas.

Vienintelis nesmagus dalykas, kad penkatadienį sugebėjau nukristi ir prasikirsti smakrą. Klinikose susiuvo, apklijavo, liepė nešlapinti. Atrodau baisiai. Kojos kelis mėlynas, net nuo stabligės skiepo liko plati mėlynė ant rankos. Ir kaip tik prieš atostogas. Vyras sakė, kad atrodau kaip apsibalnojus darželinukė. Valio man…

Žodžiu, užtenka skųstis. Susitiksime Kretoje. Pasiųsiu linkėjimus! Gražios popietės visiems.

2 Comments

Leave a Reply