Pasilepinimai su PUPA (+klausimas Jums)

Atrodo, kad italai žino kaip papirkti moteris. 😆 Ar jūs parduotuvėje praeitumėte pro tokias gražias kūno priežiūros produktų pakuotes? Spėju, kad ne. Kai jau atrodo, kad PUPA nustebinti nebegali, jie ima ir sukuria ką nors naujo, labai… patrauklaus.

Tie, kas mano tinklaraščius seka jau nuo seno, žino, kad mano nuomonė apie PUPA Milano yra vienareikšmiška. Gera. Bandžiau daug jų produkcijos ir tikrai niekada neteko nusivilti kokybe. Kai kurie dalykai yra tiesiog skonio reikalas. Tarkim, man asmeniškai, jų dekoratyvinėje kosmetikoje trūksta matinio užbaigimo produktų, o kūno priežiūros linijose norėtųsi mažiau intensyvių kvapų. Bet niekada negalėčiau skųstis kokybe.

Kūno priežiūros linija Milk lovers 🍼 … Patys matot, tiems buteliukams neįmanoma atsispirti. Nors mano vonios kambarys niekada nebūna apkrautas (nemėgstu), šiuos produktus pasistačiau matomoje vietoje, kur jie, ko gero, praleis kelis mėnesius, kol sunaudosiu.

Kvapas SALDUS. Tikrai. Tiek dušo pienelį, tiek kūno kremą labai malonu naudoti. Kremas man patinka tuo, kad nors iš pažiūros labai turtingos konsistencijos – greitai susigeria ir absoliučiai nepalieka jokio lipnumo. O tikra žvaigždė mano turimoje trijulėje yra kūno šveitiklis. Būtinai jį išbandykit. Šveičiamosios dalelės itin smulkios, tačiau tokios aštrios, kad iš dušo išlįsite kaip kūdikiai, pažadu. Čia mano šių metų top’as, atradimas.

⬇️

O dabar noriu jūsų paklausti. Ar labai nesmagu skaityti mano tinklaraštį anglų kalba? Gal pridarau daug klaidų? Nuo tada, kai nustojau rašyti dalykeliai.lt tinklaraštį, sulaukiau nemažai žinučių, kad labiau patiko mano senasis blogas.

Jau daug metų skaitau angliškas knygas, serialų ir filmų apskritai nebežiūriu (jei įmanoma) įgarsintų lietuviškai. Tiesiog nemėgstu. Taisyklingai rašyti ir kalbėti sekasi kur kas sunkiau. Pamaniau, kadangi mažai kas anglų kalbos nesupranta… pasitreniruosiu rašydama tinklaraštį. Bet jei dėl to neteksiu JŪSŲ, tai gal tada verta bendrauti lietuviškai. Ką manot? Lauksiu jūsų komentarų.

2 Comments

  1. Kietas riešutėlis

    Sveika, vis laukiau dalykėliai tinklaraščio papildymo ir visai neseniai pastebėjau, kad persikraustei čia 🙂 Skaičiau tavo angliškus postus ir lietuviškus, tai tikrai suprantamai angliškai rašai. Klaidų aišku būna, bet jos nėra jau tokios atgrasios, bet na lietuviškai jausmai, nuotaika būna perteikia žymiai geriau. Tiesiog lietuviškai skaitant gaunasi smagiau nei angliškai, o ir žodžių žodyne daugiau minčiai perteikti. Jei auditorija tik lietuvėms skirta, tai nemanau jog anglų kalba yra būtina, nebent galėtum rašyti postus abiem kalboms. Taip pat manau gali prarasti kelias skaitytojas ir dėl anglų kalbos, nes ne visos ją supranta.
    Bet man pačiai smagu skaityti tavo lietuviškus postus prie puodelio kavos, taip smagiai susiskaito ir būna nuotaiką pakelia ir pradedu laukti kito posto, o su anglų kalba rašytais postais to nėra 🙂 Perskaitau, suprantu, bet jau nebe smagu ir laukimo jausmas pradingsta 🙂

    1. Gabrielė Jan

      Supratau :)) Ačiū, kad nepatingėjai brūkštelt komentaro, smagu sulaukt nuomonės ir pasikalbėt su kuo nors, o ne šiaip sau rašyti 😀

Leave a Reply