Pasilepinimai su PUPA (+klausimas Jums)

Atrodo, kad italai žino kaip papirkti moteris. 😆 Ar jūs parduotuvėje praeitumėte pro tokias gražias kūno priežiūros produktų pakuotes? Spėju, kad ne. Kai jau atrodo, kad PUPA nustebinti nebegali, jie ima ir sukuria ką nors naujo, labai… patrauklaus.

Tie, kas mano tinklaraščius seka jau nuo seno, žino, kad mano nuomonė apie PUPA Milano yra vienareikšmiška. Gera. Bandžiau daug jų produkcijos ir tikrai niekada neteko nusivilti kokybe. Kai kurie dalykai yra tiesiog skonio reikalas. Tarkim, man asmeniškai, jų dekoratyvinėje kosmetikoje trūksta matinio užbaigimo produktų, o kūno priežiūros linijose norėtųsi mažiau intensyvių kvapų. Bet niekada negalėčiau skųstis kokybe.

Kūno priežiūros linija Milk lovers 🍼 … Patys matot, tiems buteliukams neįmanoma atsispirti. Nors mano vonios kambarys niekada nebūna apkrautas (nemėgstu), šiuos produktus pasistačiau matomoje vietoje, kur jie, ko gero, praleis kelis mėnesius, kol sunaudosiu.

Kvapas SALDUS. Tikrai. Tiek dušo pienelį, tiek kūno kremą labai malonu naudoti. Kremas man patinka tuo, kad nors iš pažiūros labai turtingos konsistencijos – greitai susigeria ir absoliučiai nepalieka jokio lipnumo. O tikra žvaigždė mano turimoje trijulėje yra kūno šveitiklis. Būtinai jį išbandykit. Šveičiamosios dalelės itin smulkios, tačiau tokios aštrios, kad iš dušo išlįsite kaip kūdikiai, pažadu. Čia mano šių metų top’as, atradimas.

⬇️

O dabar noriu jūsų paklausti. Ar labai nesmagu skaityti mano tinklaraštį anglų kalba? Gal pridarau daug klaidų? Nuo tada, kai nustojau rašyti dalykeliai.lt tinklaraštį, sulaukiau nemažai žinučių, kad labiau patiko mano senasis blogas.

Jau daug metų skaitau angliškas knygas, serialų ir filmų apskritai nebežiūriu (jei įmanoma) įgarsintų lietuviškai. Tiesiog nemėgstu. Taisyklingai rašyti ir kalbėti sekasi kur kas sunkiau. Pamaniau, kadangi mažai kas anglų kalbos nesupranta… pasitreniruosiu rašydama tinklaraštį. Bet jei dėl to neteksiu JŪSŲ, tai gal tada verta bendrauti lietuviškai. Ką manot? Lauksiu jūsų komentarų.

Leave a Reply