Pigus ir greitas įdegis

Tiesiog greitai norėjau pasidalinti keliais mergaitiškais patarimais. Nieko, ko daugelis iš jūsų ir taip nežinojo, bet gal kam pravers.

Per gyvenimą 😆spėjau susipažinti su įvairiausiomis įdegio priemonėmis. Kažkada kas savaitę žaisdavau su brangiomis įdegio putomis ir t.t. Ir žinot… kad įdegis bent jau normaliai (nekalbu apie tobulą įdegį) atrodytų, reikia įdėti visai nemažai pastangų. Nuolat šveisti, drėkinti odą, nuolat susitepti drabužius, vaikščiot kelias valandas kaip morkai, jausti tą nemalonų kvapą. Na, bent jau man, tai tikrai nebuvo maloni patirtis. Jaučiausi tikra grožio auka. Aš mėgstu sau skirti dėmesio ir gražintis man patinka, bet ne iki tokio lygio. 😂

Jei tiesiog noriu rudesnių lygesnių kojų, kai užsidedu sijoną, visada naudoju paprastą skystą bodyshop’o bronzerį, apie kurį kalbėjau čia – http://gabrielejan.com/my-fake-holiday-glow/, vis dar esu juo patenkinta. Bet nuolatiniam rusvos odos palaikymui, jau daugybę metų grįžtu prie Dove įdegio priemonės. Anksčiau ji lyg ir vadinosi Dove Summer Glow, dabar rašo Dove Summer Revived, bet nematau jokio skirtumo tarp produktų. Tiesiog kažkoks naujas leidimas. Pakuotės kartas nuo karto vis atsinaujina, o pats kremas lieka toks pats geras.

Man ne viena draugė jau minėjo, kad joms šis kremas nepatiko, nes lygiai nepasiskirstė ir įdegis gavosi dryžuotas 🙂 Tai supratau, kad draugės nežino pagrindinės natūralaus įdegio taisyklės, naudojant tokius kremus/losjonus. ODĄ PRIEŠ TAI REIKIA SUDRĖKINTI. Tada ant viršaus užtepti įdegio kremą. Jokiu būdu netepkite jo ant sausos odos. Mažų mažiausiai ką turite padaryti, tai bent jau kelius, alkūnes (ir visas kitas sausesnes savo odos vietas) padrėkinti. Bet geriau visą kūną prieš tai išsitepkite paprastu drėkinančiu losjonu.

Nuotraukoje matote The Body Shop braškinį kūno jogurtą, jis kiek lengvesnis, nei TBS sviestas, bet tai tikrai nėra mano mėgstamiausia priemonė. Kažkada gavau dovanų, tai ir naudoju. Ką tepsite prieš įdegio priemonę, neturi reikšmės. Tiesiog rinkites ką nors, kas greitai susigeria.

Jei bijote, kad kojų keliai, pavyzdžiui, vistiek bus oranžiniai ir nepasitikit savo galimybėm lygiai paskirstyti savaiminio įdegio kremą – išsitepę juo, tiesiog pridėkite prie odos popierinę servetėlę, kad ji sugertų priemonės perteklių, kurio oda iš karto pati nesugėrė.

Čia jau koks penktas, ar šeštas mano Dove savaiminio įdegio kremas. Nuoširdžiai galiu parekomenduoti. 🙂 Vis grįžtu ir grįžtu prie jo.

Leave a Reply