Ruduo mano telefone

Prieš pradėdama dalintis žiemiškais įrašais ir pasiruošimu Kalėdoms, norėjau bent vieną straipsniuką dedikuoti rudeniui. Pralėkė jis greitai, atrodo, kad nieko ypatingo, kol neperžvelgiau nuotraukų telefone. Viskas paprasta, tereikia pasižiūrėti į fotografijas darytas nuo rugsėjo iki lapkričio pabaigos. Gaunasi savaiminis sezono apibendrinimas.

Aš dalinuosi savo rudenėliu… Nors būtų be proto smalsu pamatyti ir jūsų kelis mėnesius apibendrintus telefono galerija. Kas netingit, pasidalinkit nuotraukomis FB puslapio komentaruose, paplepėsim. Gal turit kuo pasigirti? 🤗

Mano rugsėjis prasidėjo trumpa kelione į Prahą. Prahoje praleistas laikas visada pats geriausias. Apskritai visai norėčiau gyventi Čekijoje, traukia mane ta šalis nors tu ką… 🙈

Dar tą patį rugsėjį spėjau išsitraukti skaitymo antklodę (taip, aš turiu skaitymo antklodę), nes darėsi šaltoka. Nesuskaičiuojamą kiekį kartų taip sėdėjau su knyga rankose ir kukule ant kojų.

Spalį, per vyro gimtadienį, sugebėjau nukristi Laisvės Alėjoje ir taip prasiskelti smakrą, kad reikėjo siūti. Net nededu gerai sufokusuotos nuotraukos, atrodo per daug bjauriai. Randas liko ohoho, bet užsipudruoju ir einu. Gal kada reiks pasišalint lazerio pagalba.

Iš karto po savo nelaimingo atsitikimo, skridau šeimyniškai praleisti laiką Kretoje. Vasara trumpam sugrįžo.

Halloween’o nešvenčiau (draugė į svečius atėjo), tačiau namus šiek tiek pasipuošiau. 🙊

Atradau patį mylimiausią visų laikų manikiūrą…

Ir prisipirkau įvairiausių veido kaukių. Kažkoks kaukių balius šį rudenį, rimtai. Ką matot nuotraukoj, tai maža dalis. Net nežinau kas čia man užėjo.

Toks lapkričio išskirtinis bruožas, kad visada švenčiu daug gimtadienių. 🎂 Ne viena spalvinga puokštė buvo perkelta iš mano rankų, į jubiliatų.

Viena paskutinių užsilikusių nuotraukų – iš ‘Kukuru’ fotosesijos. Apie ją pasakojau visai neseniai, tai, turbūt, nereikia priminti.

Taaai va, o dabar JŪSŲ EILĖ. Kaip atrodė jūsiškis ruduo?

Leave a Reply