Skaniausi baltyminiai batonėliai

Esu išbandžiusi daugybę baltyminių batonėlių, patikėkit. Reikalas tas, kad jog ir kaip būtų gerai savo mitybą kartais papildyti baltymais (jei jų nesurenku su dienos maistu), aš atsisakau valgyti tai, kas man neskanu. 😄Geriau jau tada niekam tikęs, bet vistiek sielos džiaugsmas – paprastas Snickers.

6 sluoksnių baltyminiai batonėliai iš myprotein.lt yra vieninteliai tokio tipo batonėliai, kuriuos kada nors ragavau su pasimėgavimu ir nesijaučiau taip, lyg tai būtų kažkoks prastesnis mano įprasto maisto pakaitalas.

Greitai būsiu išmėginusi visus skonius, tai galėsiu papasakot, kurie iš jų man patiko labiausiai. Šiuos batonėlius aš reklamuoju savo Instagram, o tinklaraščio įrašo manęs tikrai niekas neprašė rašyti. Dalinuosi nuoširdžia rekomendacija. (Ir šūdo tikrai jums čia negirčiau, atsiprašant.) 😄 Tiesiog, gal jūs, kaip ir aš, mieliau kartais suvalgysit kažką su baltymais. Kalorijų čia daug, bet vertė vistiek geresnė, nei paprasto batonėlio su daug cukraus.

Mano nuolaidos kodas, GABRIELEMP, turėtų galioti iki birželio vidurio. Nuolaidos dydis vis kinta, bet visada turėtų būti didesnė nuolaida, nei jie patys siūlo savo elektroninėje parduotuvėje.

Aš pati planuoju pasinaudoti savo kodu, o pirksiu, tai BŪTENT šituos batonėlius, tik noriu paragauti kitų skonių.

Dabar dar kas ryta geriu myprotein.lt kolageno gėrimukus. Ne itin skanūs, bet pakenčiami. Žiūrėsiu kaip jausiuos po visos serijos ir būtinai jums papasakosiu. Dar nežinau ar apsimoka 😀

O ir šiaip galit man parašyti, jei turit kokių klausimų, aš jų produkcijos jau nemažai išbandžius, tai GAL galėsiu kažką patarti 🙂

Leave a Reply