Svorio problemos ir 7pack

Papasakosiu trumpą istoriją.
Sausio pradžioje nusipirkau kelias kelnių poras. Pasimatavau. Geros. Gal truputį siaurokos. Dar kaip tik pagalvojau, kad reikėtų kokį vieną kilogramą numesti, o gal pratampyti, jog gražiau gultų ant kūno, bet šiaip – viskas super.
Vasario pradžioje pradėjau sportuoti. Ne mankštintis, kaip buvau įpratus, bet eiti į dvi rimtas treniruotes su asmeniniu treneriu. Jėgai ir ištvermei didinti. Užtrukau kokį mėnesiuką, kad pasivyčiau trenerio stipresnę grupelę, kuriai jis veda užsiėmimus, o tada prisijungiau prie jų. Taip savaitėje prisidėjo trečia treniruotė. Nenoriu plėstis apie sportą, nes tema ne apie tai, tačiau turiu paminėti, kad nuo tada mano apetitas pasidarė nežmoniškas. Per dieną suvalgydavau viską, ką aplink matydavau. Atrodė, kad jei šaldytuvas tuščias, tai ir tą galėčiau apgraužt 😂. Per treniruotes tiek neišdeginsi, kiek pradėjau triaukšti.

Na, pasijaučiau tikrai sustorėjus, bet kurį laiką tą faktą ignoravau. Iki tol, kol neišsitraukiau iš spintos dar nenešiotų kelnių. Ką jūs galvojat? Negaliu jų net ant užpakalio užsitraukti, NIEKAIP. Ok, galvoju, reik sužinot situacijos rimtumą ir pasisverti, ko nedariau šimtą metų.

Svarstyklės man gyvenime nebuvo parodę daugiau ~57kg. Balandžio pradžioje pasisveriu – beveik 62kg. 😂 Dabar juokinga, o tada buvo graudu. Tokia “dovanėlė” man nuo savęs to 30-mečio proga.

Kadangi maisto pati kontroliuoti nesugebu, naudojuosi 7pack. Turiu pasakyti, kad čia jokia ne reklama, moku pinigus pati ir t.t. 🙂 Tik norėjau papasakoti apie savo būdą skaičiuoti kalorijas, neprisiryti begaminant. O ir šaldytuvas tuštesnis, nes nereikia apsipirkinėti pietums, tai mažesnė rizika taip ką iš šalies suvalgyti.

Užsisakinėju “grožio” paketą, į jį įeina 1200kcal. Tiek man atrodo mažoka, tai vakarienei dar pridedu kažką nuo savęs 🙂 Tai varškytę, tai sumuštinį.
Pamaniau, gal bus įdomu pasižiūrėti kaip atrodo eilinė mano maisto dieną.

Pusryčiams – kava ir varškės apkepas. Apkepas skanus, bet apelsininis padažas keistokas, nelabai man patiko.

Pietums, jei gerai pamenu, rašė, kad tai jautienos steikas su saldžiomis bulvėmis. Bet man pasirodė, kad ten tiesiog labai gerai iškeptas ir pasmulkintas kumpelis. Visai skanu. Užkandžiui – meksikietiška kesadilija su vištiena ir daržovėmis. Irgi skanu.

Retai kada papuola, kad kas nors būtų neskanu (nors aš pats neišrankiausias maistui žmogus žemėje), bet pasitaiko pasitaiko :D.

Desertui valgiau riešutų batonėlį su špinatais. Lūkesčiai buvo nedideli, nes atrodė keistai, bet išties labai gradus desertas.

Desertai 7pack tikrai neblogi.
Per pilnas tris darbo savaites (I-V), jau ragavau du dieviško skonio desertus, kurie pataikė tiesiai į mano skonio receptorius. Tai buvo purus ir drėgnas morkų pyragas, bei kažkokie datulių rutuliukai su riešutais. Datulių ten nesijautė, jautėsi man šokoladas, sūdyti riešutai, lyg ir kažkokia karamelė. Labai panašu į Snickers batonėlius. Laukiu kada vėl jų gausiu. 😀

Vakarienei tofu (lyg ir) salotos su makaronais. Šios buvo neypatingos, bet įprastai salotos būna skanios. Šviežios, traškios. Man labai patinka salotų padažai, kuriuos prideda. Tikrai gardūs.
Emmm… ir iš karto pasiėmiau grūdėtos varškės, nes žinojau, jog salotyčių man neužteks.

Ir čia nebuvo viskas tą dieną, blemba. Pamiršau nufotografuoti, bet dar valgiau šiek tiek salotų su vištiena. 🙂 Bet diena kaip ir aiški.

Tai va. Šiuo metu suvartoju ~1600kcal. Sportuoju 3x per savaitę. Kasdien sveriuosi, tačiau žiūriu tik į vidutinį savaitės svorį, kad informacija būtų objektyvesnė.

Taip ir gyvenu. Pradedu ketvirtą tokią savaitę. Savaitgaliais gaminuosi pati, tačiau kalorijų suvartoju lygiai tokį patį kiekį. Viskas iki paskutinio gramo susverta ir suskaičiuota. 🙂

Svoris krenta lėtai, bet tikiuosi, kad užtikrintai. Kažkokių didelių šuolių nebuvo. 🙂 Jei įdomu, kaip seksis toliau, ar kaip atrodo mano maisto diena savaitgalį – duokit žinoti. IKI.

Leave a Reply