Užkepti HotDogai

Karantinas turi vis mažiau apribojimų. Ne visi, tačiau dalis bendradarbių jau susirenka į ofisą. Po truputį grįžtam prie įprasto ritmo. O įprastai, kartas nuo karto, aš mėgstu kolegas palepinti kokiu nors užkandžiu. Retsykiais ir pietus pagaminu (ką nors, kas telpa į vieną diiidelį puodą 😆). Pilnai įrengta ofiso virtuvė yra didelis privalumas. Jei nori paminėti kokią nors šventę, gali nors ir virtuvės šefą vienam vakarui pasamdyti.

Iš esmės, tai tik norėjau pasidalinti užkeptų hotdogų idėja, kai reikia daug, pigiai, skaniai, greitai. Ir kad visi būtų šilti vienu metu. Jei reikia, orkaitėj juk ir tris skardas galima sutalpinti. Kažkokio ypatingo recepto čia nebus, aš nuolat jį kaitalioju pagal fantaziją. Kad pati bandelė neapdžiūtų ir išliktų minkšta, ant viršaus dedu daug daug sūrio (na gerai, gal ir dėl kitų priežasčių naudoju daug sūrio 😂).

Šiam kartui turiu kelis pastebėjimus. Klaipėdos dešrelės yra mažiau skanios, nei Berlinki 😂, Tiek Suslavičiaus daržovinis pomidorų padažas, tiek šios, nuotraukoj esančios, grūdėtos garstyčios yra šiek tiek per rūgščios hotdogams. Aš vėl grįšiu prie Heinz klasikinių padažų.

O tas Santa Maria Nacho Cheese Dip tai buvo labai labai gerai!!! Pabandykit.

Neabejoju, kad čia nieko daugiau aiškinti nereikia, ir taip aišku. Aš kepu įkaitintoje orkaitėje, apie 10 minučių, po to dar kelias minutes pakepu su grilio funkcija.

Ai, pirmą kartą ragavau ananasinės fantos. Nesužavėjo, mažai jaučiasi ananaso, tiesiog vienas cukrus.

Leave a Reply